Hakkımızda

12

Yıllık
Tecrübe
Awesome Image
Immigo Imigration Agency Esytablished 2007.
Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
Hakkımızda
HAKKIMIZDA
Runi Yurtdışı Eğitim, 2012 yılında Rusya merkezli olarak kurulmuş bir eğitim danışmanlık firmasıdır. Temel amacımız, öğrencilere uluslararası eğitim fırsatlarına erişim sağlamak ve onları dünya genelindeki eğitim deneyimlerine taşımaktır. Öğrencilerimize sınırsız fırsatlar sunarak, dünya çapında öğrenme ve kültürel zenginliklerle dolu bir deneyim yaşamalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.
ÖĞRENCİ ODAKLI YAKLAŞIMIMIZ
Runi Yurtdışı Eğitim olarak, her öğrencinin benzersiz hedeflerine ve ihtiyaçlarına saygı duyarız. Öğrenci odaklı bir yaklaşım benimseriz ve her adımda öğrencilerimizin en iyi eğitim deneyimini elde etmelerini sağlamak için çalışırız. Eğitim hedeflerinizi belirlemenize, uygun bir program seçmenize ve başvuru sürecini yönlendirmenize yardımcı oluruz
DEĞERLERİMİZE BAĞLIYIZ
Runi Yurtdışı Eğitim olarak, etik değerlere ve dürüstlüğe bağlılık gösteririz. Öğrencilere güvenilir ve saygın bilgi sunarak, onların güvenini kazanırız. Her adımda şeffaf bir iletişim sağlarız ve öğrencilerimizi bilinçli kararlar almaları konusunda destekleriz
SİZLERLE BÜYÜYORUZ
Runi Yurtdışı Eğitim, her geçen gün öğrencilerimizle birlikte büyümeye devam ediyor. Kültürel çeşitliliği ve çokkültürlülüğü kutluyoruz ve öğrencilerimize farklı kültürlerle etkileşimde bulunma ve küresel bir bakış açısı kazanma fırsatları sunuyoruz.

Vizyon:Runi Yurtdışı Eğitim, küresel öğrenme fırsatlarına erişimi kolaylaştırmayı veöğrencilerimizin dünya vatandaşı olmalarına yardımcı olmayı hedefler. Vizyonumuz, uluslararasıbir eğitimde liderlik yaparak, öğrencilerimize sınırsız dünya görüşü, kültürel zenginlik veözgüven kazandırmaktır. Dünya genelindeki eğitim olanaklarına güvenilir bir rehber ve desteksunarak, öğrencilerimizin potansiyelini maksimuma çıkarmalarına yardımcı olmayıamaçlıyoruz.”

Misyon:Runi Yurtdışı Eğitim olarak misyonumuz, öğrencilerimize en kaliteli yurtdışı eğitimdeneyimini sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda, aşağıdaki ilkeleri benimsemekteyiz  

1. Öğrenci Odaklılık: Her öğrencinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine özel çözümler sunarız. Her adımımızda öğrencilerimizin en iyi eğitim deneyimine ulaşmalarını sağlamak için çalışırız.
2. Değerlerimize Bağlılık: Etik değerlerimize ve dürüstlüğümüze bağlı kalarak, öğrencileregüvenilir ve saygın bilgi sunarız.
3. Kültürel Çeşitlilik: Kültürel çeşitliliği ve çokkültürlülüğü kutlarız. Öğrencilerimize farklıkültürlerle etkileşimde bulunma ve küresel bir bakış açısı geliştirme fırsatları sunarız
4. Eğitimde Mükemmeliyet: Eğitimde mükemmeliği hedefler, öğrencilerimize dünyastandartlarında eğitim ve rehberlik sunarız.
5. Sürdürülebilirlik: Sosyal ve çevresel sorumluluğumuzun bilincinde olarak, sürdürülebilir eğitimçözümleri geliştirir ve destekleriz.

 

Runi Yurtdışı Eğitim olarak, her öğrencinin uluslararası eğitim hedeflerine ulaşmasınıkolaylaştırmayı taahhüt ederiz. Öğrencilerimize kapıları dünya geneline açan, sınırsız öğrenme fırsatları sunmak için çalışıyoruz.”

Üniversite Eğitimi

Yurtdışı eğitim dil öğrenmenin en uygun yoludur. Dil konuşulan bir ülkede yaşamak, size dille çevrili bir yaşam kazandırır.

Dil Okulları

Türkiye’de 1 yılda öğreneceğiniz İngilizce’yi, yurt dışında 4-6 ayda tamamlayabilirsiniz. Çünkü zorunlu olarak o dili öğrenip hayatınızı idame ettirmek zorundasınız.

Yüksek Lisans

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi size prestijli bir iş, iyi bir kariyer, yüksek bir statü sağlayacak.

Master Programları

Yurtdışında Master programları size prestijli bir iş, iyi bir kariyer, yüksek bir statü sağlayacak.

Vize Rehberi

Vize, gitmek istediğiniz ülkenin; Başkonsoloslukları, konsoloslukları, fahri başkonsoloslukları veya ülkenin hava limanları, limanlar ve sınır kapılarında alınabilinir.

Sertifika Programları

Kısa süren sertifika programları olduğu gibi 1 seneyi hatta 2 seneyi bulan sertifika programlarıda bulunabilir.